Firmamız 10 yıl önce Xml tedarikçiliği yapmaya başlamıştır. Geçmişte 120 bayiye ulaşmıştır. 2016-2021 yılları ara vermiştir. Yeni bir oluşum ve sektörde gördüğü boşlukla edindiği tecrübeleri birleştirerek, toptan satışa daha profesyonel başlamıştır. 

Bayilerimizin kazanç elde etmesi için her bölgeye bir bayilik vermekte, titizlikle takip etmekteyiz. Talep halinde bayilerimizin adına istedikleri ürün, özenle paketlenerek istedikleri adrese teslimi için, seçtikleri kargoya verilmektedir. Stoklarımız titizlikle tutulmakta, ekranda yazan stokların üstünde stok bulunmaktadır.  

Ceyizevi.com olarak yaklaşık 10 Tedarikçi ile çalışmaktayız. Alım yaparken ürün kalitesini detaylı incelemekte, sözleşme yapmaktayız. Geçmişte 2003 yılında uluslararası kalite yönetim sistemi ISO 9001:2000 belgesi, "Md Müşteri Dostu Güvenli Alışveriş","Kmm Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" markalarını, adımıza aldık. Ülkemiz genelinde perakende sektöründe önemli bir belge olan ISO ile başarılarımız daha da artmıştır. 

“En iyi ürün, müşteriyi en çok memnun eden üründür” diyerek, Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan ürünleri kısa sürede, kendi markamız ile sizlere suncağız. Her markayı ve her ürünü sırf para kazanmak için satmamaktayız. Sattığımız ürünleri tüketici değerlendirmelerini araştırarak (internet araştırması, satın alan kişileri telefon ile arayarak) karar vermekteyiz. Markaların sahibi firmaların müşteri memnuniyetlerini yakınen incelemekteyiz. Çünkü “kaybedilen şey eğer paraysa mutlaka yerine gelir ancak müşterimizse hiçbir zaman yerine gelmez” ve "Müşterisini memnun edemeyen firma, büyük firma olamaz" felsefesine hakimiz.

En benimsediğimiz metot :

Madde 1 : Müşteri her zaman haklıdır.

Madde 2 : Müşterinin haklı olmadığı durumlarda, madde 1 geçerlidir.

Ve ; Şirketimiz için Kazanç = Müşterinin Memnuniyeti.

Ülkemizde bulunan ihracatçı firmaların acil ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak amacıyla, üreticinin hazır stoklarını sistemde özellikleri ile sunarak, daha hızlı bir hizmet ile ülkemize döviz kazancını arttırmayı hedeflemekteyiz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR