Firmamız yaklaşık 20 yıldır İzmir'in Buca ilçesi Orgeneral Çevik-1 Meydanı yanında, ev tekstili, zücaciye ve ev ihtiyaçları satışı, mağazacılık sektöründe 68.000'i aşkın kredili müşterisine hizmet vermiştir. Buca Merkez, Giyim Mağazası ve Şirinyer Forbes Sevgi Yolu'nda Zücaciye Şubesi, Almanya Köln ilinde, Dantelce Gmbh 2010-2012 yıllarında işletmiştr. Firmamızın toplam 1000 m2 kapalı deposu ile stoklarımız titizlikle tutulmaktadır. Firmanın geçmişinde aile bireylerine ait Dantel Çeyiz mağazası da, 35 yıldan beri bölgede güçlü markası haline gelmiştir. En modern online otomasyon ağı bulunmaktadır. Ana prensibi mükemmel müşteri memnuniyetidir. Bu durum için satın alma birimi üründen firmamızın kaç para kazanacağını değil, müşterinin ne kadar memnun kalacağını belirleyerek alıma karar verir. Bu sebeple bayisi olduğumuz tanınmış markaların, bazı ürünlerini satmamaktayız. Satış sonrası destek birimimiz bulundurmaktadır.

Yaklaşık 150 Tedarikçi ile çalışmaktadır. Alım yaparken ürün kalitesini detaylı incelemektedir. Geçmişte 2003 yılında uluslararası kalite yönetim sistemi ISO 9001:2000 belgesinı mağazasına almıştır. Ülkemiz genelinde perakende sektöründe önemli bir belge olan ISO ile başarılarımız daha da arttı. Satın alma şartlarımızı daha üst kaliteye taşıdık. 

“En iyi ürün, müşteriyi en çok memnun eden üründür” diyerek, Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markaların, memnun kalınan ürünlerine yöneldik. Her markayı ve her ürünü sırf para kazanmak için satmamaktayız. Sattığımız ürünleri tüketici değerlendirmelerini araştırarak (internet araştırması, satın alan kişileri telefon ile arayarak) karar vermekteyiz. Markaların sahibi firmaların müşteri memnuniyetlerini yakinen incelemekteyiz. Çünkü “kaybedilen şey eğer paraysa mutlaka yerine gelir ancak müşterimizse hiçbir zaman yerine gelmez” ve "Müşterisini memnun edemeyen firma, büyük firma olamaz" felsefesine hakimiz.

En benimsediğimiz metod :

Madde 1 : Müşteri her zaman haklıdır.

Madde 2 : Müşterinin haklı olmadığı durumlarda, madde 1 geçerlidir.

Ve ; Şirketimiz için Kazanç = Müşterinin Memnuniyeti.

Ceyizevi.com varoluş amaç ve kapsamı :

ceyizevi.com müşterisine en iyi ve layık olduğu benzersiz hizmet ile müşterilerinin ihtiyaçlarını araştırıp tespit ederek, yaşamlarında kolaylık sağlayacak en uygun ürünü, kolay koşullarla satmayı ilke edinmiştir.  Müşterilerinin her geçen gün gözünde daha büyümek ve vazgeçilmezi olmak için, çağın getirdiği en ileri teknikleri kullanmakta ve rakiplerinden daha önce kendini yenilemektedir. Yönetimsel olarak personelinin tamamının görev ve görevini nasıl yapacağını anlatan, detaylı personel görev tanımı kullanmaktadır. Bu sayede personel değişikliklerinde yeni personelinin işe alışma sıkıntısı yaşamamaktadır. Ülkemizin önde gelen perakende okullarında, personeline eğitim aldırmaktadır. Satış, pazarlama, insan ilişkileri ve iletişim, kişisel gelişim ile ilgili kitaplardan oluşan kütüphanesi merkezinde bulunmaktadır. Bu sayede en yeni, en iyi ve her zaman var olmayı amaçlar. 

Ceyizevi.com Hedefleri;

Gelişen ve değişen yaşam koşulları nedeniyle, tüketicilerin daha fazla çalışarak özel yaşamlarına gündüz saatleri daha az vakit ayırdıklarını tespit etmekteyiz. Teknoloji ile internet üzerinden her geçen gün alışverişin arttığını yaptığımız araştırmalar ile görüyoruz. Bu sebepten ötürü www.ceyizevi.com isimli internet sitesini kurmuş, 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. Bu sitemizde bir liradan, bin liraya hiçbir limite bakılmaksızın Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo uygulamamız bulunmaktadır. Ayrıca hiçbir ürün rayiç bedelinin altında satışa sunulmamıştır. Satışa başlanan günden bu yana elli bin siparişin üzerinde sevkiyat yapmış, internet üzerinde veya ülkemizde bulunan hiçbir tüketici köşesinde hakkında şikâyet çıkmamıştır. Marka Tescillerimiz ;  

  ceyizevi.com 

"Md Müşteri Dostu Güvenli Alışveriş"

"Kmm Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ailemize ait TESCİLLİ markalarımızdır.  

  Markalarımız Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmalıdır.

www.ceyizevi.com online satış sitemiz, 7gün 24 saat sipariş almakta, Türkiye’nin her noktasına, güvenli ve ücretsiz kargo ile hizmet müşteriye hizmet vermektedir.